Przyjaciele | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Korn

Byli już przyjaciółmi zanim podpisali kontrakt, ponieważ Fred zrobił im kilka tatuaży. Jonathan wystąpił w teledysku „Break Stuff”. Korn i Limp Bizkit nagrali również utwór „All In The Familly”. W przeszłości wiele razy razem wyruszali w trasy koncertowe i byli dobrymi przyjaciółmi. Ostatnio jednak kilku członków Korna wydaje się być trochę zazdrosny o sukces, jaki odniósł Limp Bizkit.

Staind


Fred bardzo polubił, wręcz pokochał Staind od momentu, kiedy po raz pierwszy ich usłyszał. Razem z Aaronem Lewis’em wykonali na żywo utwór Stainda”Outside”. Poza tym Fred wyreżyserował wiele ich teledysków.

Puddle of Mudd


Fred i Wes (wokalista zespołu Puddle of Mudd) stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi od momentu, kiedy Fred „wciągnął” Puddle of Mudd do swojej wytwórni płytowej. Fred wyreżyserował wszystkie ich teledyski, a Wes towarzyszył Fredowi na rozdaniu muzycznych nagród Mtv w Europie w 2001 roku, gdzie razem wykonali klasykę Led Zeppelin pt. „Thank You”, którą Fred zadedykował swoim fanom. Na scenie pojawił się również Jimmy Page.

Kenna


Kenna również należy do wytwórni Freda. Nie wiele o nim wiadomo. W przeszłości towarzyszył Fredowi na kilku ceremoniach rozdania nagród.

The Revolution Smile


The Revolution Smile są zespołem, który ostatnio dołączył do wytwórni Flawless. Na początku lider tego zespołu został zaproszony na przesłuchanie, w którym Limp Bizkit poszukiwali gitarzysty do swojego zespołu. Nie przyjął on jednak propozycji, aby móc skupić się nad swoim zespołem. Wystąpili dla Freda, spodobali mu się, więc podpisali kontrakt na drugi album grupy. Mieli być supportem przed występem Limp Bizkit w Spodku 22 marca.

Scott Weiland


Solista The Stone Temple Pilots posiada welmowski głos i wystąpił w „Hold On”, co brzmi super, pojawił się również na Significant Other. Zrobił także dodatkową produkcje do albumu Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water.

Ben Stiller


Jeden z najlepszych przyjaciół Freda, pojawił się w „Outro” na albumie Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water. Fred zadedykował mu utwór „livin’ it up” i zagrał w jego filmie pt. „Zoolander”. Ben pojawił się również na początku teledysku „Rollin'”.

Pauly Shore


Do końca nie wiadomo, dlaczego są przyjaciółmi. Pauly Shore pojawił się w teledysku „Break Stuff” i „N2 Gether Now”. Pauly wydaje się być przyjacielem każdej sławnej osoby na tej planecie. Fred i Wes zagrali w jego filmie domowej roboty pt. ” you’ll never weiz in this town again”.

X-zibit


Nikt nie wiedział, że są przyjaciółmi dopóki nie nagrali razem utworu, pt. „Getcha Groove On” do albumu Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water. Nic, więc nie wiadomo o ich przyjaźni, poza pogłoskami o tym, że X-zibit naprawił stosunki między Fredem a Eminemem, ponieważ przyjaźni się z obojgiem i zakończył ich kłótnie.

Everlast


Everlast wraz z DJ Lethalem należeli kiedyś do Hause of Pain. Everlast wystąpił także w remixie do „Faith”. Limp Bizkit przez niego pokłócił się z Eminemem. Everlast najechał na Freda, o czym niektórzy z nas mogą wiedzieć, ale załagodzili spór i ponownie są kolegami.

Tommy Lee


Fred wystąpił w jego teledysku „Get Naked” (ale nie był goły!). Przeprowadził również wywiad dla Mtv z Tommym. Tommy pojawił się także na imprezie w domu Playboya po wydaniu krążka Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water.

Cypress Hill


Mieli wspólne trasy koncertowe, i od tego ów czas są dobrymi kumplami.

Method Man

Fred uwielbia Method Mana i uważa, że jest on najlepszym MC na świecie. Razem nagrali I wystąpili w „N2 Gether Now” a także do „Rollin’ (urban assault vehicle)”.

Redman, DMX


Redman jest najlepszym kumplem Method Mana. Razem z DMXem wystąpili w utworze „Rollin’ (urban assault vehicle)” pochodzącym z albumu Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavored Water.

Cold

Fred wspierał Colda od samego początku I dlatego Limp Bizkit są im bardzo bliscy. Fred zawarł z nimi kontrakt płytowy, wyreżyserował kilka ich klipów I pojawił się z nim podczas paru występów na żywo.

Snot

Limp Bizkit są przyjaciółmi od lat. Kilka razy występowali razem. Kiedy lider ich grupy zmarł tragicznie Fred pojawił się na płycie „Strait Up”, aby oddać mu swoje uznanie. Plotki głosiły, że czołowy gitarzysta Snota jest nowym gitarzystą Limp Bizkit. Oficjalnie wiadomo, że jest nim Mike Smith.

Tom Cruise

Tom Cruise i Limp Bizkit są dobrymi kumplami od momentu, kiedy Tom Cruise wybrał ich piosenkę – „Take A Look Around” (a nie Metallici) jako przewodnią do filmu Mission Impossible 2. Ostatnio Fred przeprowadził z nim wywiad dla Mtv na temat jego filmu „Raport Mniejszości”. W wywiadzie tym Fred zapytał Toma czy nie chciałby zostać nowym gitarzystą Limp Bizkit..

System of A Down

Fred był wielkim fanem System of A Down i próbował podpisać z nimi kontrakt, co ostatecznie zrobił. Serj pojawił się w utworze „don’t go off wandering” na albumie „significant other”, ale jego partie vokalne zostały wycięte zanim nagrywanie albumu zostało zakończone. Wywołało to pogłoski, że Limp Bizkit i S.O.A.D. obrazili się na siebie. Wydaje się, że nadal są kumplami, bo zostali sfotografowani jak razem odbierali nagrody.

Snoop Dogg


Snoop Dogg wraz z Fredem nagrali utwór do nowego albumu Bizkitów – Results May Vary. Tytuł utworu brzmi: „Red Light – Green Light”. Na początku nowego roku Snoop ma wyruszyć w trasę koncertową wraz z Bizkitami, i na żywo z Fredem wykonywać ten utwór.

Drowning Pool


Drowning Pool wyprodukował sam Fred Durst, razem z jednym członkiem kapeli Slipknot. Fred sam uczył śpiewać wokaliste Drowning Pool. Drowning Pool od początku wzorują sią na Limp Bizkit.

Kid Rock


Kid Rock odbył wspólną trase z Limp Bizkit po USA, od tamtej pory Kid Rock i Fred są dobrymi kumplami.

Metallica


Na początku Fred pokłócił się z Larsem w sprawie Napstera. Jednak już jest wszystko OK. Metallica zaprosiła Limp Bizkit w 2003 roku na swoje tournee po USA – Summer Sanitarium Tour, a także Limp Bizkit wykonali na Mtv Icon piosenke Metallic’i Sanitarium.

Linkin Park


Linkin Park – „Summer Sanitarium” tego tłumaczyć nie trzeba, wspólna trasa Limp Bizkit, Metalliki i Linkin Park. Ale poza „SST” można było zobaczyć przyjaźń wyżej wymienionych kapel. Podczas MTV VMA Fred Durst wręczył nagrodę „Parkowcom” za najlepszy tledysk Rock „Somwere I Belong”, gdy już Linkin odbierali nagrodę z rąk Fred’a, bardzo serdecznie się przywitali i żartowali.

Ross Robinson


Tego pana fanom Limp Bizkit chyba nie trzeba przedstawiać. To właśnie pod okiem Rossa powstały najlepsze albumy bizkitów: three dollar bill y’all oraz the unquestionable truth. Dzięki Rossowi LB mogło wydać swój pierwszy album i zaistnieś w wielkim świecie, i również dzięki niemu zespół odbił sie od dna które powstało po odejściu Wesa.

Christian Slater


Fred i Christian są dobrymi przyjaciółmi. Podczas „romansu” Freda z Britney, to właśnie Christain wysłuchiwał rozterek Freda :)

Share