Marzec | 2014 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Marzec 2014

Jaramy się teraz faktem, że LB zagrają na OWF, ale żeby nie umknęło, kilka słów opublikowanych wczoraj przez zespół na temat sytuacji z Stampede:

„Poszliśmy w kierunku poszukiwania nowego studia do ukończenia Stampede. Będziemy mieli możliwość przesyłania wam materiału i informowania was na bieżąco w czasie całego procesu prac. Naprawdę zamierzamy dzielić się tym wszystkim z wami. Inspirujący czas, zapewne.… Czytaj dalej

Limp Bizkit w Polsce! Bizkici wystąpią 15 czerwca na Orange Warsaw Festival – możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizatora. Dzień wcześniej ogłosił to sam zespół na swojej oficjalnej stronie. Zespół zagra ostatniego dnia festiwalu na Warsaw Stage. Tak prezentuje się obecnie line-up festiwalu:

Orange Stage:
13.06: Kings of Leon, Queens of the Stone Age, Pixies, French Films
14:06: Florence… Czytaj dalej

Wokalista Limp Bizkit – Fred Durst i gitarzysta Wes Borland udzielili wczoraj wieczorem wywiadu w audycji BBC Radio One Rock Show z Danielem Carterem. Lider zespołu Fred Durst wyznaczył cel wydania nowego albumu Stampede Of The Disco Elephants. Wyraził nadzieję, że wyjdzie na czas ich występu w UK w ramach festiwalu Sonisphere, który odbędzie się na początku lipca.

Zespół postanowił… Czytaj dalej

Wywiad z Wesem dla Metal Hammera wyemitowany w TeamRock Radio kilka dni temu. W skrócie:

1) Wes pytany skąd wzięła się nazwa nowej płyty opowiada, że Disco Elephants to jego pomysł, Fred dorzucił Stampede. Lubi wybierać durne nazwy dla płyt LB, nie lubi kiedy tytuł jest zbyt poważny.

2) Jego zaangażowanie w Black Light Burns jest zawieszone. Pracuje nad swoim… Czytaj dalej