Luty | 2014 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Luty 2014

W ostatnim numerze Kerrang! pojawił się artykuł oceniający i zdradzający kulisy zakończonej już trasy po Wyspach Brytyjskich. Jest też krótki wywiad z liderami każdego z uczestniczących zespołów. My naturalnie skupiliśmy się tylko na Freddym D. Magazyn również ocenił koncert w Cardiff, wystawiajac notę 5/5. Zapraszamy do lektury tłumaczenia.

„Nie ma niczego takiego jak UK!”… Czytaj dalej

Trasa po UK to już historia. Po finałowym koncercie w Londynie zespół przesłał poprzez Facebooka podziękowania i oznajmił, że teraz wraca do pracy nad Stampede Of The Disco Elephants. Nasza ekipa miała okazję oglądać na żywo koncerty w Dublinie, Newcastle, Glasgow oraz Manchesterze. Przyjrzyjmy się więc drugiej części touru po wyspach.

13.02.2014 – Birmingham, Anglia, o2 academy

Setlista:

1. 9… Czytaj dalej

Zapraszamy do zwiedzenia koncertowego autobusu Limp Bizkit oraz garderoby Wesa w czasie trasy Kerrang! po UK.

Skomentuj na forum

Share

Od ósmego lutego Limp Bizkit podróżują po Wyspach Brytyjskich w ramach Kerrang Tour. Jest to pierwsza trasa zespołu w tym roku. Jak do tej pory zagrali w czterech miastach – kolejno w: Cardiff, Liverpoolu, Dublinie i Bristolu. Supportują ich Nekrogoblikon, Crossfaith oraz Baby Godzilla. My mieliśmy okazję zobaczyć zespół na żywo w Dublinie. Na miejscu spotkaliśmy również wielu Polaków,… Czytaj dalej