Styczeń | 2014 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Styczeń 2014

W najnowszym numerze Kerrang! w serii wywiadów „Anatomia gwiazdy rocka” gości gitarzysta Limp Bizkit. Wywiad dotyczy głównie życia prywatnego Wesa, mniej nadchodzącej trasy po Wyspach Brytyjskich.

Czy Wes Borland z Limp Bizkit jest przygotowany do trasy Kerrang!? Śmiały gitarzysta Bizkitów i jego zestaw krawiecki już jest. 

Rzecz bez której nie mogę się obyć w czasie trasy to…
„Zawsze zabieram… Czytaj dalej

Długo nie mieliśmy żadnych wiadomości na temat postępów prac nad nową płytą. Jednak ostatnio na Instagramie Gabe’a oraz Wesa pojawiły się zdjęcia i filmiki z domu Sama Riversa w Jacksonville. Zespół właśnie w tym miejscu po raz pierwszy od 1997 roku, kiedy to pracował nad debiutanckim albumem, tworzy następne swoje dzieło, na które wszyscy czekamy.

Gabe tak pisał na Instagramie:… Czytaj dalej

Coś dla fanówl Limp Bizkit i DJ Lethala na wyspach. Jak wiemy za miesiąc rozpoczyna się specjalna trasa LB dla Kerrang! po Wyspach Brytyjskich. Zespół zagra łącznie 11 koncertów. Jak się okazało, oprócz wrażeń związanych z Limp Bizkit, fani będą mieli okazję posłuchać na żywo DJ Lethala. Były muzyk zespołu wyrusza w swoją prywatną trasę… tropami swoich kolegów, organizując afterparty… Czytaj dalej

Rok 2013 przeszedł już do historii, więc można pokusić się o podsumowanie i przypomnienie wydarzeń ze świata Limp Bizkit.

Cały rok można by podsumować w dwóch słowach: słonie i koncerty. Słonie, ponieważ od stycznia dochodziły do nas informacje na temat postępów w pracy nad nadchodzącym albumem Stampede Of The Disco Elephants. Na początku roku Fred opublikował zdjęcia, a później… Czytaj dalej