Grudzień | 2012 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Grudzień 2012

Koniec roku to zwykle czas podsumowań i wspominania wydarzeń, które miały miejsce w mijającym roku, a w świecie Limp Bizkit działo się wiele.

Najważniejszą wiadomością na początku roku było rozstanie się z Interscope i podpisanie przez zespół kontraktu z wytwórnią Cash Money (Rolling Stone o powodach podpisania kontraktu z Cash Money), zapowiadając wydanie w jak najbliższym czasie… Czytaj dalej

Mamy dobre wieści. Limp Bizkit w lato przyszłego roku zawita do Europy! Pierwszym przystankiem kapeli będzie francuska edycja festiwalu Sonisphere, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Amneville. Limp Bizkit zagra u boku takich zespołów jak Slayer, czy Korn. Główną gwiazdą ma być Iron Maiden. Drodzy fani – nie zapominajcie, że jest i polska edycja tego festiwalu. Trzymajmy kciuki.

Skomentuj na forum

Share

W imieniu całej redakcji życzę wesołych, zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, nowej płyty oraz kolejnego koncertu w Polsce wszystkim czytelnikom i przyjaciołom limp-bizkit.pl.

Tradycyjnie, również życzenia od chłopaków z Limp Bizkit:

 

Skomentuj na forum

Share

Wes Borland zapowiedział na Facebooku wydanie nowego koncepcyjnego albumu Black Light Burns w styczniu 2013, na jeden dzień przed rozpoczęciem trasy z zespołem. Poniżej tłumaczenie wypowiedzi Wesa:

1 miesiąc licząc od dzisiaj i na 1 dzień przed rozpoczęciem naszej trasy po Europie, wydamy nowy koncepcyjny album o nazwie „Lotus Island”. Trwa 40 minut i składa się z siedmiu instrumentalnych utworów,… Czytaj dalej

Zapraszamy do lektury obszernego wywiadu z Fredem, który ukazał się w zeszłym miesiącu na łamach frontarmy.com

Cześć Fred. Dzwonimy do ciebie po ciężkim dniu, więc jesteś szczęściarzem, że to zwyczajny telefon, a nie rozmowa jak w realu.

Coś w rodzaju takich realnych rozmów pojawi się kiedyś w przyszłości, że będziemy mieli możliwość komunikacji wyglądającej jak twarzą w twarz, ale będąc… Czytaj dalej