Sierpień | 2012 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Sierpień 2012

Wywiad z Wesem na łamach portalu loudwire.com. Publikujemy drugą część, dotyczącą Limp Bizkit, w której Wes mówi między innymi o oczekiwanej, nowej płycie i DJ Lethalu.

 

To już prawie sześć miesięcy jak Limp Bizkit podpisali kontrakt z Cash Money Records. Jak przebiegają prace nad waszym nowym albumem – „Stampede of the Disco Elephant”?

Cóż, są dwa tytuły… Czytaj dalej

Ostatnio w internecie i prasie pojawiły się plotki o rozpadzie Limp Bizkit. Na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie zespołu na ten temat:

Co z bzdurnymi kłamstwami, które zaczęły być rozsiewane przez desperatów? To nie zbyt kulturalnie, ale trochę fałszywych plotek może być poświęconych LB, ale to nie jest to, czego byśmy chcieli. My już tam byliśmy i mieliśmy z tym… Czytaj dalej

Niedawno na łamach magazynu Kerrang! Fred wypowiedział się na temat braku tras koncertowych LB po Stanach Zjednoczonych.

Durst mówił m.in.: „Nie gramy już u siebie. Zbojkotowaliśmy Amerykę na kilka lat. Nie zrobiliśmy prawdziwej trasy koncertowej po Ameryce od 2006 roku. Powód? Po prostu nie wiemy co się dzieje w Ameryce. Teraz wszystko się kręci woków łatwo wpadających przebojów, które ciągle… Czytaj dalej