Maj | 2012 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Maj 2012

 Dni DJ Lethala w ekipie Limp Bizkit najwyraźniej dobiegły końca. Rozstanie raczej nie można nazwać „polubownym”. O opuszczeniu zespołu Lethal poinformował na Twitterze, odnosząc się również do kolegów z zespołu, którzy wyruszyli w europejskie torunee wraz z Franko Carino (na zdj. z prawej), który zajmie jego miejsce. DJ oświadczył „Nie jestem czyimkolwiek DJ’em. Jestem sobą. Nie jestem dupolizem”.… Czytaj dalej

Jak dostać się na to ekskluzywne spotkanie na którym w grupce kilkunastu osób spotkasz się oko w oko z Fredem Durstem i ekipą?
Na adres konkurs@ursynalia.pl wyślij maila, w którym przekonasz dlaczego to właśnie Ty powinieneś być na tym spotkaniu.
Mile widziane wszelkie grafiki, kolekcje płyt, plakatów, zdjęcia z koncertów w którym uczestniczyłeś, gadżety LB, autografy, wycinki z gazet, bilety… Czytaj dalej

Oto setlista z wczorajszego koncertu limp bizkit w Getafe:

-Intro Star Wars
-Why Try (Cut)
-Break Stuff
-Hot Dog
-My Generation
-Livin’ It Up
-Eat You Alive (With a Guy Of The Crowd)
-My Way
-Take a Look Around
-Faith
-Rollin’

Skomentuj na forum

Share

To już pewne Dj Lethal nie wystąpi z Limp Bizkit na europejskim tournee. Zapewne nie zobaczymy także nikogo w zastępstwie. Dziś zespół koncertuje w Madrycie w czteroosobowym składzie. Zdjęcie z dzisiejszego show.

Skomentuj na forum

Share

Jutro w Lizbonie jako pierwszą kapelę ujrzymy Limp Bizkit. Możemy ich śledzić na żywo (przez youtube)

http://www.youtube.com/user/rockinrioeuvou/RockinRio

Początek od godziny 20:00 polskiego czasu. Następnie zagrają The Offspring, Linkin Park i Smashing Pumpkins. Festiwal zaczął się już dziś. Gwiazdą wieczoru będzie Metallica.

Przypominam o „lajkowaniu” fanpage’u Ursynalii, bo inaczej będą nici ze spotkania z Limp Bizkit. Szczegóły w poprzednim newsie.

thx… Czytaj dalej

Chcesz się spotkać oko w oko z Limp Bizkit? Pomóż zebrać 40 tys lików dla fanpagu Ursynalii !!!

DO DZIEŁA LBF !!!

https://www.facebook.com/ursynalia

Skomentuj na forum

Share

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że zabraknie Dj Lethala na europejskiej trasie koncertowej. Kilkanaście godzin temu potwierdził to na swoim twitterze:

– Będę cieszył się pięknym latem w swoim domu w Los Angeles po raz pierwszy od kilku lat. Będzie mi bardzo brakowało moich europejskich przyjaciół.

Skomentuj na forum

Share

W najnowszym numerze magazynu Kerrang! Fred Durst zostaje poddany testowi na gwiazdę rocka. Poniżej prezentujemy tłumaczenie wywiadu.

Zespoły lubią myśleć o sobie, że są hardcorowe, ale które są tak naprawdę najbardziej rock ‚n’ rollowe? Testujemy je aby ustalić kto jest na szczycie listy najniegrzeczniejszych!

Czy kiedykolwiek przelałeś krew w imię rocka?

„Oczywiście, wiele razy. Pewnego razu na publice była bardzo… Czytaj dalej

Share

Wczoraj Wes Borland był gościem pierwszego odcinka programu “Let There Be Talk”, którego gospodarzem jest Dean Daryl. Podczas godzinnego wywiadu Wes malował obraz prowadzącego, jednocześnie rozmawiając i odpowiadając na pytania odnośnie jego życia osobistego, jak również Limp Bizkit.

Z wywiadu możemy się dowiedzieć m.in. o dawnych scenicznych kreacjach Wesa, o tym, że Wes używa do malowania jedynie farb olejnych, a… Czytaj dalej