Marzec | 2012 | limpbizkit.pl – polski fanklub Limp Bizkit

Facebook

Partnerzy

Miesięczne archiwum: Marzec 2012

Zaczyna się potwierdzać czarny scenariusz jakoby Dj Lethal lub John Otto mieliby opuścić szeregi zespołu – czytamy na oficjalnym twitterze Lethala. Fred Durst ma wizję co do nowego składu zespołu w którym nie zobaczymy kogoś z powyższej dwójki !

Z kolei Sid Wilson (Dj Slipknota) oficjalnie potwierdził, że pracuje wraz z Fredem nad kolejnym albumem  Limp Bizkit – The… Czytaj dalej

25.05.2012 Getafe, Hiszpania, Getafe Open Air – Sonisphere Madrid 2012
26.05.2012 Lisbona, Portugalia, Parque da Bela Vista – Rock In Rio Festival
29.05.2012 Londyn, Anglia, Brixton Academy
01.06.2012 Warszawa, Polska, Kampus SGGW – Ursynalia Festival
04.06.2012 Moskwa, Rosja, Stadium Live
05.06.2012 Moskwa, Rosja, Stadium Live
09.06.2012 Nickelsdorf, Austria, Pannonia Fields II… Czytaj dalej

Wes Borland potwierdza poprzez twitter, iż Limp Bizkit pracuje obecnie nad dwoma albumami. Pierwszy to EPka The Unquestionable Truth (part 2), a drugi krążek to prawdopodobnie album o którym wspominał Fred: Stampede of The Disco Elephants.

źródło: TheArmpit.net

Eustachy, Morto & Wuju

Skomentuj na forum

Share

Aktualnie Fred przebywa w Miami i wprowadza ostatnie poprawki do „Ready to go” wraz z Lil’ Waynem. W studiu pojawił się również Sid Wilson DJ Slipknota. Bardzo ciekawe co z tego wyniknie…

Skomentuj na forum

Share

Limp Bizkit wystąpi drugiego dnia na trzydniowym festiwalu „Nova Rock” w austriackim Nickelsdorf. Zespół zagra u boku takich gwiazd jak Die Toten Hosen, Billy Talent, Cypress Hill, Everlast, Machine Head, Hatebreed czy Puddle of Mudd. Koncert odbędzie się 9 czerwca.

Skomentuj na forum

Share

Kolejny artykuł o LB i Cash Money. Fred Durst i Birdman wyjaśniają magazynowi The Rolling Stone dlaczego zespół postanowił podpisać kontrakt z wytwórnią.

W zeszłym listopadzie, współzałożyciel wytwórni Cash Money – Bryan „Birdman” Williams odebrał niespodziewany telefon. Po drugiej stronie odezwał się Fred Durst – lider Limp Bizkit i poinformował Williamsa, że jest zainteresowany umową z Cash Money. „Byłem zaszczycony… Czytaj dalej

Ledwo co Fred Durst wylądował we wtorek na lotnisku w Los Angeles, to wyruszył do Miami by dokończyć wraz z Lil Waynem kawałek „Ready To Go”, który jest pierwszym owocem świeżej współpracy z wytwórnią Cash Money.

Pragnę wydać ten kawałek najszybciej jak to możliwe – powiedział Fred stronie bilboard.com. Piosenka jest w przeważającej części już gotowa. Mam jeszcze kilka małych… Czytaj dalej

Limp Bizkit zagrają w Lizbonie na festiwalu Rio Lisbon 2012, który odbędzie się w dniu 26 maja. Oprócz LB wystąpią również: The Offspring, Smashing Pumpkins oraz Linkin Park.

Jest to kolejna, oprócz Ursynalów, pewna data koncertu Limp Bizkit w Europie w tym roku. Możliwy jest też koncert 23 czerwca w Belgii – na festiwalu Graspop, ale nie jest to jeszcze… Czytaj dalej

Mamy świetną wiadomość, oficjalnie potwierdzoną przez ESKĘ Rock! Limp Bizkit zagra w Warszawie na Ursynaliach 1-3 czerwca!

Ceny biletów:
– 39 zł – studenci SGGW
– 79 zł – pozostali studenci
– 109 zł – normalne

Skomentuj na forum

Share

Birdman & Lil Wayne Szef wytwórni do której dołączyło Limp Bizkit Bryan „Birdman” Williams zdradził w wywiadzie z billboard.com, że nowy singiel zespołu ukaże się w Internecie już w przyszłym tygodniu. Będzie to kawałek nagrany wraz z L’il Waynem „Ready to go”. Zapowiada się na idealny początek współpracy LB z wytwórnią Cash Money Records.

„To świetny sposób na pokazanie światu, że zespół jest… Czytaj dalej